Verri Fan

Ne, opravdu to není proto, že mi Verri udělala fanklub (možná to byl ten poslední kopanec do zadku), nýbrž proto že jsem si dneska na Verrinym asku všimla jedný holky (počítám s tím, že holky), která se do ní pěkně pustila:

Otázka: Přestaň psát...Já taky píšu a tím že ty píšeš mi nikdo na blog nechodí protože všichni čtou tvoje věci a mě to sere.Jako nebo aspoň dělej reklamy těm co jsou míň známí!A jesli ne tak táhni do prdele.
 
Odpověď: Bude to znít blbě, ale musím to tak napsat. Nezahodím skoro rok práce jen proto, že někdo má menší návštěvnost než já. S tou reklamou to není zas tak špatný nápad, ostatně přemýšlela jsem o něčem podobném. A do prdele nepotáhnu, protože na to jsem moc líná :P
 
 
Verri se vypracovala sama a ta noname holka (kdyby aspoň napsala blog) se asi zkrátka neumí tak prosadit. Anebo kdo umí, umí. Co myslíte?
 
 
Do přihlášky:
Přezdívka
Blog
A co k tomu dodat?
 
 

Přihlášky

Datum
Vložil
Titulek

:D

jo já zapomněla blog:https://sirenixstyl.blog.cz/

Datum
Vložil
Titulek

přesně verri je skvělá

moje řeč jako já mám tky nulovou návštěvnost sem tm někdo ale tohle?!jako co si to ta ochechule myslí ,že jen tak verča zahodí rok práce ,protože jí na blog nikdo nechodí?Není ta holka magor?myslím ,že si verča fanclub zaslouší a ty tky :D

Datum
Vložil
Titulek

Ahoj

Ahoj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Moc se mi líbí tvoje stránky i příběh....
Fakt úžo!

Datum
Vložil
Titulek

Re: Ahoj

No a ještě něco...https://povidky-vseho-druhu.webnode.cz/

Datum
Vložil
Titulek

....

Dafíček
nymfa-group.webnode.cz
Verri píše fakt dobře! No a co, že k nějaké koze nikdo nechodi.... Ke me taky moc lidi nechodi a nestezuju si!

Datum
Vložil
Titulek

Verri píše skvěle!

Amber
i-love-winx-club.blog.cz
K tomu můžu říct jen jedno. Ta holka je úplně vypatlaná, když si myslí, že Verri kvůli ní přestane psát. Píše fantasticky, takže proč by s tím přestávala? Ta holka je zkrátka hodně žárlivá a nejspíš vůbec neumí psát, když její příběhy nikdo nečte. Měla spíš Verri o reklamu poprosit a třeba by jí na blog začalo chodit víc lidí, ale ona místo toho napíše takovou hnusárnu!!!

Vyhledávání

© 2013 Všechna práva vyhrazena.